צבירת יתרון פיננסי למשפחה שלך

המשמעות של התנהלות כלכלית נכונה היא יצירת יתרון עבור משק הבית: גם להורים וגם לילדים. אז איך שומרים על הבריאות כבר מגיל צעיר, כיצד זה קשור לבחירה נכונה של פוליסת ביטוח ובעיקר איך מגדילים הכנסות תוך כדי חיסכון בהוצאות? הנה המדריך המלא

קודם כל בריאות חובה!

היתרון של שמירה על הבריאות רחב מכפי שנהוג לחשוב. כולנו מביאים בחשבון רק את המשמעות הבריאותית מבחינת עלייה בתוחלת החיים, אבל יש לזה גם השלכות פרקטיות ואפילו כלכליות. זו למעשה סיבה מספיק טובה להשוות בין פוליסות כמו של חברת הראל ביטוח בריאות לבין חברות אחרות ולמצוא כיסוי שישרת את האינטרס של התא המשפחתי שלנו גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

החדשות הטובות הן שבאמצעות ניהול נכון של משק הבית אפשר לצבור יתרון פיננסי למשפחה, להורים ולילדים. חיסכון בכסף יכול להיות משימה קשה עבור משפחות רבות, אך הוא חלק מכריע מיציבות וביטחון פיננסיים. המפתח לחיסכון משפחתי מוצלח הוא לאמץ הרגלים פיננסיים טובים ולהעמיד את החיסכון בכסף בראש סדר העדיפויות. על ידי יישום כמה טכניקות פשוטות, משפחות יכולות לחסוך כסף, לצמצם הוצאות ולהגדיל את הכנסתן.

אולי יעניין אותך:

פנסיה לעצמאים | ייעוץ פיננסי לחברות

התנהלות פיננסית כדרך חיים

אחד השלבים החשובים ביותר באימוץ התנהלות פיננסית נכונה למשק הבית הוא יצירת תקציב. זהו מסמך המתאר את כלל ההכנסות וההוצאות של משק הבית, ומסייע בזיהוי אזורים בהם ניתן לחסוך כסף. משפחות צריכות להתחיל בפירוט כל מקורות ההכנסה שלהן, כגון משכורות, השקעות וכל מקורות הכנסה אחרים. 

לאחר מכן, עליהם לרשום את כל ההוצאות שלהם, כולל תשלומי שכר דירה או משכנתא, חשבונות חשמל, עלויות הובלה וכל הוצאה רגילה אחרת. על ידי השוואת ההכנסות וההוצאות ניתן לראות היכן מוציאים כסף ולזהות תחומים בהם ניתן לצמצם הוצאות.

השלב הבא הוא בחירת אפיקי החיסכון הנכונים למשפחה. חשבונות חיסכון הם אפשרות פופולרית מכיוון שהם נגישים בקלות ומציעים דרך בסיכון נמוך לחסוך כסף. עם זאת, עבור משפחות עם מטרת חיסכון לטווח ארוך יותר, כגון לימודים במכללה לילדים, אפשרויות מינוף והשקעה כמו קרנות נאמנות, תעודות סל או תיקי מניות עשויות להיות בחירה מתאימה יותר. הם מציעים פוטנציאל לתשואות גבוהות יותר, אך גם באים עם יותר סיכון. משפחות צריכות לערוך מחקר, לדבר עם יועצים פיננסיים כדי לבחור את האפשרויות הטובות ביותר עבור המטרות שלהן ובעיקר לבצע ביזור של הסיכונים.

פורטל לחסכון פיננסי

צד אחד של יתרון פיננסי הוא ריבוי הכנסות, בעוד הצד השני הוא צמצום הוצאות. כפי שיודע כל מומחה בתחום של ייעוץ פיננסי – אנחנו אלו ששולטים בתקציב.

דרך יעילה נוספת לחסוך כסף היא צמצום הוצאות. משפחות יכולות לחסוך כסף על ידי צמצום בהוצאות מיותרות כמו אכילה בחוץ, קניית בגדים וגאדג'טים יקרים וקניית מנויי בידור יקרים. במקום זאת, משפחות יכולות לבחור בחלופות זולות יותר כמו בישול ארוחות בבית, קניית ביגוד יד שנייה והזרמת סרטים ותוכניות טלוויזיה באינטרנט. 

בסופו של דבר, קרן השתלמות ואפיקי חיסכון שממליצים עליהם במידע של פורטל פיננסי מייצרים תשתית טובה לצבירת יתרון פיננסי למשפחה. מכאן והלאה, חיסכון פיננסי כבר יהיה דרך חיים. 

לא מבינים איך הפנסיה שלכם עובדת?
השאירו פרטים כבר עכשיו והמומחים שלנו ישמחו להסביר לכם!

תוכן עניינים

היועץ - יעוץ פיננסי

היועץ - יעוץ פיננסי

היועץ הינו אתר לייעוץ פיננסי כבר למעלה מ- 10 שנים ובמהלך השנים טיפלנו ועוד נמשיך לטפל באלפי לקוחות מרוצים ששיפרו את התנאים הפיננסים שלהם.
אנחנו מאמינים שאחרי שנים של עבודה קשה וחיסכון רב מגיע לכל אדם בישראל ליהנות ממסלול פנסיה שיתן לו שקט ויעשה את המיטב מהכסף שלכם, תוך כדאי שירות מעולה והצעות מחיר מהטובות בישראל.
אנו עובדים לפי ערכים ברורים הכוללים: אמינות, מחיר הוגן, שירות ללא פשרות ודאגה קודם כל ללקוח.

היועצים שלנו הם מהמובילים בתחום הפיננסי בשוק ויעשו הכל כדי להעניק לכם את התנאים הטובים ביותר.
בעולם שמנוהל על ידי כסף חשוב מאוד לחשוב על היום של אחרי, התחום הפיננסי רחב ובאמצעות יועץ פינססי איכותי תוכלו להגדיל את הרווחים שלך והבטיח לעצמכם עתיד טוב יותר.
"היועץ" - ייעוץ פיננסי - עושים הכל בשבילך.

לא מבינים איך הפנסיה שלכם עובדת?
השאירו פרטים כבר עכשיו והמומחים שלנו ישמחו להסביר לכם!
יעוץ פיננסי

פנסיה מקיפה או כללית

לא מעט שכירים ועצמאיים מתלבטים היכן לשים את כספם, בקרן פנסיה מקיפה או כללית? חשוב לדעת שהמטרה המשותפת של כולנו היא להגיע לגיל הפרישה עם

למאמר המלא »
בלוג

חישוב פנסיה צוברת

כבר חשבתם על הפנסיה שלכם?, יצא לכם לשמוע על המונחים: 'פנסיה צוברת' או 'פנסיה תקציבית' ותהיתם למה באמת מתכוונים? אנו יודעים שהבנת תוכניות פנסיה יכולה

למאמר המלא »
בלוג

דמי ניהול פנסיה

האם אתם מודעים להשפעה שיכולה להיות לדמי הניהול הפנסיוני על החיסכון הפנסיוני שלכם? אם לא, אנחנו ממליצים לכם להמשיך בקריאת המאמר, קחו שליטה על החיסכון

למאמר המלא »
התקשרו עכשיו